امروز یکشنبه 03 مرداد 1400
languageedu.cloob24.com
0

*نسبت به آزمون آگاهی های لازم را بدست بیاورید و سعی کنید پیش از آن به میزان کافی آمادگی ذهنی داشته باشید:

به چه میزان در مورد IELTS عمومی و آکادمیک اطلاع دارید؟ آیا تفاوت های این دو آزمون با یکدیگر را می دانید؟

یکی از تفاوت های های اصلی این دو آزمون در نوع کاربردشان می باشد، به این صورت که مدرک آیلتس آکادمیک بیشتر برای ارائه به دانشگاه ها و مراکز و موسسات علمی جهت ادامه تحصیل و مشاغل دولتی و رسمی مورد استفاده قرار می گیرد اما نوع جنرال یا عمومی برای مهاجرت، مسافرت و استفاده های عمومی تر کاربرد دارد. هم چنین ساختار این دو آزمون در بخش های مربوط به نوشتار و خواندن با یکدیگر فرق دارد اما از لحاظ تعداد سوالات و مدت زمانی که وقت دارید به سوالات پاسخ بدهید، شبیه به یکدیگر هستند. بخش reading  و writing  آزمون آیلتس آکادمیک بسیار سخت تر از نوع جنرال می باشد و متون انتخاب شده تخصصی و علمی تر هستند.

*با تکنیک های لازم برای شرکت در آزمون IELTS آشنایی داشته باشید:

- مرور صورت سوالات ارائه شده قبل از شروع آزمون (باید بدانید که هر سوال دقیقا نیازمند چه جوابی است)

-  در سوالات تستی گزینه ها را با یکدیگر مقایسه کنید (آشنایی با کلمات هم خانواده می تواند شما را در پاسخگویی آسانتر به سوالات آزمون آیلتس یاری کند)

- در هنگام جواب دادن به سوالات مفهومی که در بخش خواندن یا درک مطلب مطرح شده است، سعی کنید با دقت تر بخوانید تا بتوانید از بین گزینه های true یا false یکی را انتخاب نمایید.

- اگر دانش زبانی شما به گونه ای باشد که به نکات گرامری آگاه باشید، این یک امتیاز برای سهولت پاسخگویی به سوالات موجود در بخش های مختلف آزمون آیلتس خواهد بود.

- همه ی سوالات را تا اخر بخوانید و سپس پاسخ بدهید.

- به زمان تخصیص داده شده برای هر بخش آزمون  IELTSتوجه نمایید، اگر زمان تعیین شده بیشتر از سایر بخش ها می باشد؛ بنابراین این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورت تمرکز و جوابدهی صحیح به آن از نمره ی بیشتری برخوردار خواهید شد.

همچنین جهت تدریس خصوصی آیلتس می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه