امروز یکشنبه 03 مرداد 1400
languageedu.cloob24.com
0

شمار علاقمندان به یادگیری زبان های خارجی روز به روز در حال افزایش است و این نشان دهنده ی میزان بالای کاربرد این مهارت در زندگی مدرن امروزی است. با توجه به اینکه امروزه برای انجام بسیاری از کارها با کمبود وقت مواجه هستیم و همچنین عمر محدود انسانی به ما اجازه ی این را نمی دهد که در تمام زمینه هایی که به آن ها علاقه داریم، بتوانیم پیشرفت کنیم؛ پس دو راه حل مهم و اساسی وجود دارد:

-          اولویت بندی اهداف و علایق

-          پیدا کردن راهی مناسب برای دستیابی به آن ها

در خصوص آموزش زبان مثل انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، هلندی، دانمارکی، چینی و. نیز راهکار های مختلفی ارائه شده است تا آن دسته از افرادی که به عنوان یک هدف بلند مدت به یادگیری زبان می اندیشند، بتوانند از وقت و فرصتی که در اختیار دارند به بهترین شکل استفاده نمایند. یکی از مناسب ترین و اصلی ترین این راهکار و روش ها، مطالعه بر اساس یک برنامه ریزی مشخص و اصولی است. کمتر کسی است که علاقمند به فراگیری زبان های بین المللی باشد ولی تا به حال در اینترنت این جمله را سرچ نکرده باشد؛ نکات طلایی برای موفقیت در یادگیری زبان.

این جمله به وضوح بیانگر این است که فرصت و زمان یادگیری محدود است و برای اینکه بتوانید آموزش های لازم را فرا گیرید؛ به یک سری نکات کلیدی عمل نمایید:

-          ترس را کنار بگذارید. آموزش زبان جدید سخت است ولی در عین حال توانایی شما هیچ حد و مرزی ندارد.

-          بیشتر از اینکه بنویسید و بخوانید، گوش دهید و صحبت کنید. شما زبانی را می آموزید تا بتوانید از طریق آن بدیهی ترین شکل ارتباط یعنی به صورت کلامی را بر قرار سازید، پس شهامت حرف زدن و به کار گیری آموخته هایتان را داشته باشید.

تمرکز خود را در هنگام یادگیری و آموزش زبان جدید بر روی مکالمه قرار دهید و بیش از حد ذهن خودتان را درگیر گرامر و دستور و ساختارها نکنید.

شما عزیزان جهت آموزش خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه