امروز یکشنبه 03 مرداد 1400
languageedu.cloob24.com
0

همانطور که می دانید در آزمون آیلتس یک بخش به مکالمه و توانایی صحبت کردن فرد شرکت کننده به زبان انگلیسی وجود دارد که البته می توان گفت که اکثر افراد نسبت به مکالمه دچار استرس هستند،در حالی که اگر از قبل در مورد آن آمادگی های لازم را کسب کرده باشند به راحتی و با موفقیت می توانند این مرحله را پشت سر بگذارند. بخش speaking در آزمون آیلتس از سه قسمت تشکیل شده است و در واقع شخص مصاحبه کننده از شما سوالاتی در مورد موضوعات زیر خواهد پرسید:

-         قسمت اول: سوالاتی در مورد زادگاه، محل تولد، محل زندگی، کار و رشته ی تحصیلی و چنین موضوعاتی از شما پرسیده می شود که مدت این مکالمه کوتاه است.

-         قسمت دوم بخش مکالمه آزمون آیلتس: در حدود دو دقیقه از شما خواسته می شود که در مورد موضوعی خاص صحبت کنید، (برای مثال یک خاطره، یک فیلم،یک اتفاق و.)

-         قسمت سوم:  شخص مصاحبه کننده در مورد موضوعی که شما درباره اش صحبت کردید، سوالاتی می پرسد و شما به آن پاسخ خواهید داد.

-         به طور کلی بخش اسپیکینگ در آزمون آیلتس در حدود 15 دقیقه طول می کشد و از شما انتظار می رودتا با رسا ترین بیان، با لهجه ی درست و هم چنین استفاده از بهترین و گویا ترین واژگان صحبت کنید. مطالبی که بیان می کنید منسجم بوده و بر تلفظ آن ها و نحوه ی جمله بندی خود تسلط داشته باشید. سعی کنید که میزان وقفه ها و مکث های خود را تا حد زیادی کاهش بدهید و همچنین از لغات بیشتری استفاده کنید. انتظار می رود که در مکالمه آزمون آیلتس گرامری که برای تعیین ساختار جملات از آن استفاده می کنید، درست و بدون نقص باشد. لحن صحبت کردن شما باید رسمی باشد. پاسخ ها بیش از حد طولانی نباشند. اگر سوالی را متوجه نشدید از شخص مصاحبه کننده در آزمون آیلتس، بخواهید که بیشتر برای شما توضیح دهید تا متوجه مفهوم سوال وی شوید.

همچنین خبر خوب اینکه شما علاقه مندان و متقاضیان گرامی تسلط بر مکالمه آزمون آیلتس می توانید در دوره های آموزش و تدریس خصوصی آیلتس موسسه زبان آموزان پیشرو شرکت نمایید.جهت مشاوره رایگان کافیست که با ما تماس حاصل فرمایید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه