امروز یکشنبه 03 مرداد 1400
languageedu.cloob24.com
0

یکی از آزمون های بین المللی زبان اسپانیایی DELE می باشد و موسسه زبان آموزان پیشرو با ارائه ی دوره های آموزشی جهت شرکت در این آزمون، متقاضیان را برای شرکت در این امتحان آماده می نماید. شیوه های آموزشی ما متنوع است و می توانید در قالب کلاس های ترمیک عمومی و تدریس خصوصی از خدمات آموزشی مجموعه ی ما استفاده نمایید. امکان برگزاری کلاس ها به صورت فشرده نیز وجود دارد که در این صورت بر حسب میزان استعداد و توانایی هر شخص در یادگیری، پیشرفت ها در طول زمان متفاوت خواهد بود. مدرک بین المللی زبان اسپانیایی deleیک مدرک بسیار معتبر برای کار و اقامت در کشورهای اروپایی و همچنین ادامه ی تحصیل در دانشگاه ها و موسسات دولتی و خصوصی است و به عنوان دیپلم رسمی، مورد تایید وزارت آموزش و پرورش اسپانیا می باشد. امتحان مربوطه به صورت سالانه در کشورهای مختلف جهان و در مراکزی مثل سفارتخانه ها، دانشگاه ها و. برگزار می گردد. فقط کافی است که خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید و با افزایش دانش زبانی خود قطعا خواهید توانست مدرک بین المللی زبان اسپانیایی DELE را اخذ نمایید.

سطوح مختلف آزمون DELE

این آزمون در سه سطح برگزار می گردد که آگاهی از مشخصات آن می تواند به فرد زبان آموز کمک کند تا میزان تلاش خود را در یادگیری زبان اسپانیایی افزایش دهد.

 سطح مقدماتی یا INICIAL: مناسب برای کسانی که می خواهند به کشورهای اسپانیایی زبان سفر کنند.

سطح متوسطه یا INTERMEDIO: مناسب برای کسانی که دانشجو هستند و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های اسپانیایی زبان را دارند.

سطح پیشرفته یا SUPERIOR: مناسب برای کسانی که بورسیه ی تحصیلی در مقاطع فوق لیسانس و دکترا گرفته اند.

ویژگی های دوره های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی DELE

-         امکان تعیین زمان و تاریخ برگزاری جلسات توسط زبان آموز

-         اعزام مدرس به محل کار یا منزل متقاضی

-         همکاری با برجسته ترین اساتید دانشگاهی و یا اساتید نیتیو

-         توجه بیشتر مدرس بر نحوه ی یادگیری زبان اسپانیایی توسط هر فرد با تمرکز کافی بر روی مفاهیمی مثل دستور زبان، تمرینات شفاهی یا مکالمه، درک مفاهیم و واژه آموزی، تمرینات نوشتاری و.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه