امروز یکشنبه 03 مرداد 1400
languageedu.cloob24.com
0

کسانی که علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند، به خوبی می دانند که اگر بخواهند به صورت هدف دار برای اخذ مدرک، یادگیری این زبان را شروع کنند، باید در دوره هایی شرکت نمایند که در نهایت بتوانند آزمون  ALESرا با موفقیت پشت سر بگذارنند. این آزمون یکی از آزمون های مهم برای ادامه ی تحصیل در کشور ترکیه می باشد. کلیه منابع، نمونه سوالات و روش های آموزشی برای قبولی در آن در دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی موسسه زبان آموزان پیشرو، به شما آموزش داده می شود.

اگر شما بخواهید در کشور ترکیه در مقاطع بالاتر از لیسانس تحصیل نمایید، حتما برای پذیرش و واجد شرایط بودن نیازمند داشتن مدرک آزمون آلس هستید. کسانی که توانسته اند این مدرک را اخذ نمایند می توانند در آینده فعالیت آکادمیک خود را در مشاغلی هم چون استاد دانشگاه، محقق، معلم و استاد یار در این کشور ادامه بدهند. بنابراین به طور کل دریافت  مدرک آزمون آلس زبان ترکی استانبولی دارای مزایای خوبی برای کسانی است که می خواهند در ترکیه تحصیل یا کار کنند.

اعتبار ازمون ALES زبان ترکی استانبولی

این آزمون دو بار در سال و در ماه های مارچ و نوامبر برگزار می گردد. از زمان دریافت مدرک تا سه سال می توانید از اعتبار آن استفاده نمایید و بعد از آن مجددا باید برای تمدید آن اقدام نمایید. دو بخش متفاوت سوالات این آزمون مربوط به ریاضی و زبان می باشد تا بتوانند میزان اطلاعات عمومی و مهارت زبانی شما را تشخیص بدهند، جمعا باید به 200 سوال پاسخ بدهید.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد آزمون آلس زبان ترکی استانبولی یا تمایل به استفاده از دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی فقط کافی است از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه